arama

Black Friday 2018 İndirimleri | Black Friday Nedir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

Herkesin 1 yıl boyunca beklediği “Black Friday” nam-ı değer “Kara Cuma” indirimlerin en üst seviyelere ulaştığı gün geldi. Ayrıca son bilgilere göre Türkçe karşılığı olarak son anda yapılan değişiklik üzerine, artık “Kara Cuma” değil “Şahane Cuma” denilecek. 23 Kasım 2018 günü tüm dünyada indirimlerin günü olarak kabul edilen “Black Friday tüm alışveriş severler tarafından bekleniyor.

Peki büyük indirimlerin olduğu bugün için nereden alışveriş yapılmalı? Mağazaya mı gitmeliyiz yoksa internet üzerinden mi alışveriş yapmamız gerekiyor ? Bu sorunun cevabı aslında tamamen size kalmış. Ancak internetten alışveriş yapmanız -eğer bedeninizi ve giyim tarzınızı biliyorsanız- çok daha iyi olacaktır. Stok konusunda daha hızlı bilgi alabilir ve indirimli fiyatlardan evden dahi çıkmadan faydalanabilirsiniz.

Black Friday günü nerelerden alışveriş yapmalıyım derseniz, hemen aşağıda size bazı markalar ve bu markaların internet sitelerini bıraktık. Kara Cuma, yani 23 Kasım 2018 günü web sitelerini ziyaret ederek hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

MANGO

Bildiğiniz gibi genelde yüksek fiyatlardan satış yapan, ancak son kalite ürünlerden oluşan Mango Kara Cuma indirimleri yapan başlıca yerlerden. Ürünlerini %70e varan indirimler ile satışa sunacağı bekleniyor. Ayrıca internet üzerinden alışverişlerde 99₺ ve üzeri yapılan harcamalarda ücretsiz kargo ile evinize kadar ürünlerinizi gönderiyorlar.

Mango’nun Black Friday sayfasına gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN.

MORHİPO

Morhipo Black Friday indirimlerini %70e kadar yapacağını internet sitelerinden duyurdu. Ayrıca 20-25 Kasım tarihleri arasında yapacağı indirimlere devam edecek. Giyimden ayakkabıya, takılardan parfümlere kadar aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir giyim şirketi.

Morhipo Black Friday sayfasına gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN.

H&M

İnternet sitesinden yaptığı açıklamada %40’a varan indirimler yapacağını belirten H&M şimdiden indirim günlerine başladı. Ayrıca tüm internet sitesi üzerinden alışverişleriniz de ücretsiz kargo sunan giyim şirketi, ürünlerinizi en kısa zaman da sizlerle buluşturuyor.

H&M Black Friday sayfasına gitmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN.

Daha fazla indirimler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi ve mutlu “Şahane Cuma‘lar” dileriz.