arama

İkizler Burcu Erkeği

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağlar Aybaş

İkizler burcu erkeğinin  genel özelliği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkatleri üzerine toplar. Pratiktir ve sorunlar karşısında çabucak çözüm yaratabilen bir yapıya sahiptir. Gelelim İkizler Burcu Erkeğini Özelliklerine…

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

İkizler burcu erkeği değişken bir yapıya sahiptir  ve bazen ikizler erkeğini   anlamak zor olabilir. Çocuksu halleriyle  sürekli ilgi odağı olmayı  bekleyen bir yapısı vardır. Aklına koyduğunu her ne olursa olsun mutlaka yapmak ister. Diğer taraftan özgürlüğüne konusunda taviz vermeyen  ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hiç haz etmezler. Kendi işini kendisinin yapmasından daima keyif alır.

İkizler erkeğinin bir diğer avantajı ise  çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay iletişim  kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins karşısında  hemen fark edilir dikkat çeker. İşle ilgili konular söz konusu olduğunda  yeni fikirler ve yeni projeler ortaya çıkarmaktan çok keyif alır.Maddi açı söz konusu olduğunda çok değişkendir. Bazen çok bonkör, bazen de çok cimri davranabilir özelliktedirler. Fakat idare söz konusuysa  oldukça zayıftır. Herhangi bir konuda derine inememek gibi bir sorunları vardır.

İkizler erkeği savurganlığı ve paralarını kontrollü harcamayı beceremezler ve dediğimiz gibi  para konularında fazla başarılı değildir. Duygusal anlamda çokta hassas olduğunu söyleyemeyiz ve olduğunca işin mantıklı bir bakış açısıyla bakmayı sever.

İkizler erkeği çok düzenli  bir ev yaşamından hoşlanmaz, fakat evlenmeyi düşündüğü kişiyi  çok severse evlenip bu evlilik hayatını devam ettirmek için çaba sarf edebilir.