arama

Başak Burcu Erkeği

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Çağlar Aybaş

Başak burcu erkeği yapısı bakımından  inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla farklılık gösterir. Girdiği ortamlarda Hoş ve sevimli  bir mizaca sahiptir. Her koşulda  bakımlı ve hoş bir  görünüme sahip olmaya dikkat eder. Hırslı bir yapısı vardır.Söz konusu Para olduğunda ise oldukça  tutumludur.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri Nedir?

Başak burcu erkeği etrafındaki olumsuz olaylarda sözünü çekinmeden söyleyebilir. Eleştiri yapmayı oldukça çok sever. Gereğinden  Fazla açık sözlü olmayı severler. Düşünceli olmasına karşın  hoşuna gitmeyen bir  şey olduğunda doğrudan ve net  bir şekilde  söyler ve kırıcı davranmaktan çekinmez. Temizlik konusu başak erkeği için çok önemlidir. Bazen abartıya  kaçacak ölçüde titiz davranabilirler.

Başak erkeği neşeli,sempatik  ve canlı bir karaktere sahiptir. karşısına çıkan problemlerle kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun hayatında  olmazsa olmazlardandır. Dağınıklıktan ve disiplinsizlikten hiç haz etmezler.Her şeyin yerli yerinde  düzenli bir şekilde olmasından hoşnut olurlar.

Başak burcu erkeği karşı cinste aradığı özelliklerden  kibarlığa ve inceliğe en az temizlik kadar özen gösterir. Aşık olmaktan korkarlar ve aşık olmadan önce  iki defa düşünürler , fakat sevdiği  kadına karşı  da en dürüst haliyle sadık birer erkek oluverirler.Başak erkeği sevdiği kişiyle dostça bir ilişki içerisinde olmayı  ister. Evlilik hayatında  düşünceli ve saygı çerçevesi içerisinde bir koca  olur. Çocuklarının  üzerine fazla düşmeselerde  eşleri ile beraber iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olmaktadırlar.Başak burcu erkeği ideal bir eş adayıdır.